Print_23x24
2017. június 15.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK - KÖNYVELŐT KERESÜNK!

Várjuk jelentkezésed, ha az alábbi feladatok elvégzésében legalább 3-4 éves gyakorlattal rendelkezel:
  • teljes körű könyvelés
  • évközi- és év végi zárásban való aktív részvétel
  • területhez kapcsolódó hivatali ügyintézés, egyéb adminisztráció

Még inkább számítunk rád, ha
  • nem idegen számodra a bérszámfejtés és a tárgyi eszközök világa

Amire a feladatok elvégzéséhez feltétlenül szükséged lesz:
  • alapvető általános forgalmi adó ismeretek
  • magabiztos excel használat
  • ügyviteli rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • alapszintű angol nyelvismeret (írásban)

Egész biztosan téged keresünk, ha
  • elhivatott vagy a szakmád iránt
  • jó érzéssel tölt el, ha a könyvelésben rend van
  • pontosan, önállóan és proaktívan dolgozol
  • kiegyensúlyozott, pozitív személyiség vagy
  • a kollégáid számíthatnak rád

Amit mi nyújtunk:
  • magas szinvonalú szakmai munkában való részvétel
  • klassz csapat
  • korrekt bérezés
  • modern irodai környezet

Egyéb tudnivalók:
  • munkavégzés helye a XI. kerületben
  • teljes munkaidős irodai munka

Jelentkezési határidő: 2017.07.30.
Kezdés várható időpontja: akár azonnal
Jelentkezés módja: Ha szimpatikus a munka, küldj egy önéletrajzot, valamint egy rövid motivációs levelet magyar nyelven az allasinfo@rexfilm.hu e-mail címre.