Print_23x24
2016. május 10.

Pénzügyi- és számviteli munkatásat keresünk

Szeretnénk, ha ezeket a feladatokat mind te végeznéd cégünknél:
  • teljes körűen könyvelnéd a bizonylatokat
  • kezelnéd a tárgyi eszköz nyilvántartást
  • részt vennél az évközi és év végi zárásokban
  • aktív részvételeddel segítenéd az adóbevallások- és egyéb adatszolgáltatások elkészítését
  • nem riadnál vissza a banki és hivatali ügyintézéstől
  • nem lepődnél meg, ha a fentieken kívül is kapnál néha feladatot

Amire feltétlenül szükséged lesz:
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves releváns tapasztalat
  • MS Office, ügyviteli rendszer ismeret
  • magabiztos excel használat
  • alapfokú angol nyelvtudás (főként írásban)

Még inkább számítunk rád, ha van esetleg:
  • felsőfokú szakirányú végzettséged
  • bérszámfejtésben szerzett gyakorlatod

Semmiképp se jelentkezz, ha:
  • nem vagy önálló
  • nem vagy precíz
  • nem vagy határozott és proaktív
  • nehezedre esik a munka vagy a határidők pontos betartása
  • nem tudod a komplex feladatokat önállóan priorizálni
  • nem tudsz, vagy nem szeretsz adminisztrálni
  • nem vagy csapatjátékos

Amit mi nyújtunk:
  • korrekt bérezés
  • munkalehetőség egy dinamikus csapatban
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • modern irodai környezet

Egyéb tudnivalók:
  • munkavégzés helye a XI. kerületben
  • teljes munkaidős, irodai munka

Jelentkezési határidő: 2016.06.03.

Kezdés várható időpontja: megegyezés szerint, akár azonnal

Jelentkezés módja: Ha szimpatikus a munka, küldj egy önéletrajzot, valamint egy figyelemfelhívó EGY MONDATOS motivációs levelet magyar és angol nyelven az allasinfo@rexfilm.hu e-mail címre.

Ne riadj vissza a jelentkezéstől akkor sem, ha PÁLYAKEZDŐ vagy!